Nasıl Çalışır?

1- Her üyemizin verdiği isimde bir kargo şirketi vardır. (Örn : HIZ Kargo)
2- Başlangıçta 1500 Altın verilir . ( 2 Adet Doblo alınabilir.)
3- Başlangıçta garaj kapasiteniz 2 adettir. (Altın karşılığı garaj yükseltilebilir.)
4- Araçlarım sayfasından araclarınızı kargoya yollayın.( 2 Saat sonunda kazanç alınabilir.)
5- Süre sonunda Kazancı Topla butonuna basıp kazancı alabilirsiniz ve aracınızı tekrar kargoya yollayabilirsiniz. ( Her araç günde maximum 6 kere kargoya çıkabilir.)
6- Muhasebe sayfasından kazandığınız kredilerinizi dönüştürerek Altın ve TL bakiyesine sahip olabilirsiniz. ( TL bakiyeniz en az 10 TL'ye ulaştığında çekilebilir )
7- Şirket özeti sayfasından mevcut şirket gelir , gider , araç sayısı vb. görüntülenebilir.
8- Sağ üst köşede bulunan personel ikonuna tıklayıp ayarlar kısmına girerek bilgilerinizi güncelleyebilir , ödeme alabileceğiniz hesaplarınızı ekleyebilir ve ödeme taleplerinizi takip edebilirsiniz.
9- Ödemelerinizi Banka Hesabınıza veya İninal Kart'ınıza çekebilirsiniz.
10- Hesabınıza Altın veya Elmas yükleyebilir , kendinize aylık belirli kazançlar sağlayabilirsiniz ve verdiğinizi fazlasıyla sistemimizden elde edebilirsiniz.
11- Günlük 5 dk civarı ayırarak 2 saat de bir toplamda 6 kez kazanç topla ardından kargoya yolla işlemini yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. ( Sistemimiz sizi uzun süre oyun oynamaya tabi tutmaz 2 saat aralıklarla 6 kez 5 dk ayırmanız yetecektir.)
12- Referans kısmındaki link ile arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. ( Arkadaşlarınızın her dönüştürdüğü kredi işleminde kazandıklarının %10'u kadar sizde kazanırsınız.)
13- Ödemelerinizi Deposit Bildir sayfasından bize bildiriniz doğrulandıktan sonra yüklemek istediğiniz bakiyeniz hesabınıza yansıtılacaktır.
14- Sistemimiz hergün gelişecek ve gelişmeye devam edecektir , sistemimizde bulunan sorun vb. veya sizlerin sorunlarını lütfen destek talebi kısmından bizlere bildiriniz.
15 - Gereksiz Deposit Bildirimi ve Destek Talebi yollamanız sonucunda hesabınızdaki Altın bakiyenizden %25 kesinti yapılacaktır devamı halinde hesaplarınız askıya alınır.